Eftalya Güzellik Salonu

Visits: 8427 | Stock No: #0324
95b1eb2f-1471953048-238.png
Share Report Print Add to favorites Add to Compare
Ad Details

EYLEM ÖZKARA’DAN MESAJ

İnsanoğlu tarih boyunca bedenini güzelleştirmek için çareler aramıştır. Bunun en eski örneği, ilkel topluluklarda bile yüzlerini bitkisel veya madensel boyalarla boyamalarıdır. Ayrıca bitkilerden ve ağaçlardan yapılmış kokulu yağlar, macunlar, koku tabletleri, sürme, kına, pudra vb. kullanmışlardır. Halen de kına ve pudra kullanılmaktadır.

Günümüzde de bakımına önem veren yıllara meydan okuyan birçok insan olmakla beraber, kendini zamanın akışına bırakan, yılların kendilerinde deformasyon yapmasına izin veren güzelliklerinin ortaya çıkmasını önemsemeyen ve bunun çok zor olduğunu düşünenler de vardır.

Konuya gerçekçi bir bakış açısıyla yaklaştığımızda şunu görürüz ki; doğaya karşı gelemeyiz ve zamanı tersine çevirip yaşlanmayı durduramayız. Ancak bilimin bize sunduğu imkânlardan faydalanabiliriz. Böylece bakımlı, sağlıklı formda ve zinde bir şekilde yaşayabilir, olması muhtemel deformasyonları olabildiğince aza indirger veya erteleriz. Hatta güzelliklerinizi ön plana çıkarabiriz.

İnsanlar ilk tanıştığında karşısındaki hakkında ilk önyargıya bilinçaltından ilk birkaç dakika da hatta birkaç saniyede varırlar. Bunda da en etkili olan faktör karşısındakinin kendi bakımına verdiği önemdir.

Tabiî ki porselen gibi bir cilt 70 yaşında bir insanda olamaz. Fakat zamanı geriden takip etmek bizleri son derece mutlu eder. Son sistem cihazlarımızla ve en kaliteli cilt bakım ürünlerimizle cildinizin genç kalmasını, kırışmamasını leke ve çatlakların giderilmesini sağlayabiliriz. Kendimizi güzel bulmak beğenmek ruhende bizi rahatlatır ve hayata daha pozitif daha güvenle bakmamızı sağlar.

İnsanların bacak, bel ve kollarındaki portakal kabuğu görünümü vücudun selülit dokularıdır. Bunları ağrısız ameliyatsız kavitasyon, radyofrekans, meditasyon, masaj, yosun maskesi, ısı battaniyesi vb. yöntemlerle ve sizlerin de desteğiyle giderebiliriz. Ayrıca istenmeyen tüylerinizden de kurtulmanızı sağlayabiliriz. Görüntünüze olumsuz etki etmesini önleyebiliriz.

Ben kendini mesleğine adamış ve kamuda öğretmelik yapmış biri olarak sizlere daha yakın olabilmek ve bilgilerimi ve tecrübelerimi paylaşmak için Eftalya Güzellik Salonunu açtım. Sadece bayanlara hizmet veren kadın kadına, sıcak bir ortam oluşturduk. Güler yüzlü ve yetenekli yardımcı elemanlarımla sağlıklı ve hijyenik bir ortamda, öncelikle sağlığınızı tehlikeye atmadan, bilinçli güvenli ve kaliteye önem veren çalışmalarımızla sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Ayrıca kendinizi teslim edeceğiniz bu sektörde yetkisi olan insanların olmasını tercih etmenizi tavsiye eder, süslü yatırım yapıp göz boyayanların değil, İyi netice alanın, dürüst çalışanın kazanacağı bir dünya dilerim.
Eylem ÖZKARA

Eftalya Güzellik Salonu ; Huzurlu atmosferi, güvenli ve teknolojik donanımı, deneyimli ve güleryüzlü ekibi ile estetik ve güzellik sektöründe, Antalya Şirinyalı Mah Özgürlük Bul. İsmet Gökşen Cad. üzerinde hizmetinizdedir. Kavitasyon ve Lenf Drenaj ile incelme, dermatolojik ürünlerle cilt bakımları, şekil masajı, yüz liftingi, altın maske, cilt bakımı, el – ayak bakımı,oksijen terapi ve pembe maske işlemleri kaliteden ödün vermeden uygulanmaktadır.

Ayrıca en son incelme teknolojisi olan Kavitasyon cihazı ile ve Lenf Drenaj cihazımız ile incelmenin keyfini eftalya da sürebilirsiniz. Artık siz de; bizimle, istediğiniz sağlıklı ve güzel görünüme
Posted in Genel

HİZMETLERİMİZ

Kavitasyon
Şekil Masajı
Lenf Drenaj Masajı
Yüz Liftingi
Altın Maske
Cilt Bakımı
El – Ayak Bakımı
Pembe Maske
Meditasyon
Kalıcı makyaj
Lazer Epilasyon
Sir Ağda

Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. Koçyiğit Apt. No: 116/3 Antalya Tel:0242 324 99 19 [email protected]
eftalyaguzellik.com

Eftalya Güzellik Salonu
Eftalya Güzellik Salonu
Eftalya Güzellik Salonu
Eftalya Güzellik Salonu
Eftalya Güzellik Salonu
Eftalya Güzellik Salonu
Eftalya Güzellik Salonu
Eftalya Güzellik Salonu
Eftalya Güzellik Salonu
Eftalya Güzellik Salonu
Eftalya Güzellik Salonu
Eftalya Güzellik Salonu
Eftalya Güzellik Salonu
Eftalya Güzellik Salonu
Eftalya Güzellik Salonu
Eftalya Güzellik Salonu
Eftalya Güzellik Salonu
Eftalya Güzellik Salonu
Country: Turkey
Region:
Antalya
Contact info
Contact seller
Username: magdik
Email: ar******** Show email
Contact Name: Magdik  
Address: Bursa. Turkey
Phone: +9******** Show phone
Reviews (0)
0 reviews on Eftalya Güzellik Salonu

Please sign in so you can post a review.

Comments (0)
0 comments on Eftalya Güzellik Salonu

Please sign in so you can post a comment.

Similar Ads
SiteLock